Kariéra

Pracovní nabídka

Kariéra » Pracovní nabídka

Jste-li otevřený/á, nadšený/á, pozitivně myslíte, máte chuť se vzdělávat a chcete se aktivně podílet na projektech, které ovlivňují každodenní život občanů střední Evropy, jste to právě Vy, o koho máme zájem. Ten největší máme o IT analytiky, projektové manažery a programátory. Své profesní životopisy nám, prosím, zašlete na recruiting@asseco-ce.com.

Vhodní kandidáti budou osloveni a pozváni na osobní pohovor. Při výběru se budou zvažovat a hodnotit především tyto oblasti:

  • dosažené vzdělání,
  • odborné znalosti a zkušenosti pro danou pracovní pozici,
  • komunikační schopnosti a společenské chování s ohledem na pozici,
  • předpokládaná míra akceptovatelnosti daného kandidáta pracovním týmem,
  • seriozní zájem o pozici,
  • celkový dojem.

Na základě realizovaného výběrového řízení bude vybraný kandidát osloven s konkrétní pracovní nabídkou.

Staňte se i Vy součástí našeho týmu!

Pracovní nabídky inzerované na českých portálech

Powered by LMC

A co víc

Společnost Asseco Central Europe je silným regionálním softwarovým centrem pro střední Evropu v oblasti poskytování IT služeb a produktů s vysokou přidanou hodnotou pro všechny segmenty.
Obchodní nabídka společnosti Asseco Central Europe se skládá z korporátních služeb a produktových skupin, které jsou základem pro inovativní, přínosná a dostupná řešení odrážející specifické potřeby zákazníků.
Asseco Central Europe má k dispozici výkonný tým špičkových odborníků, kterých dle potřeby neustále doplňuje. Vzhledem na zaměření společnosti tvoří největší skupinu IT specialisti, programátoři a analytici.