Kariéra

Pracovní nabídka

Kariéra » Pracovní nabídka

Java developer

Naše společnost, Asseco Central Europe (Asseco CE), je jedním z nejsilnějších softwarových domů ve střední a východní Evropě. Působí v České republice, Slovensku, Maďarsku a regionu DACH. Patří mezi nejvýznamnější poskytovatele komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií. Realizujeme náročné projekty jak pro komerční sféru, tak pro státní správu a samosprávu. Jsme součástí mezinárodní skupiny Asseco (Asseco Group), která působí ve více než 50 zemích světa a zaměstnává více než 21 000 lidí.

Náplň práce:

  • Práce v týmu na rozsáhlých projektech v oblasti Geografických informačních systémů (GIS) a systémů pro správu majetku (Asset management). Naše systémy jsou nasazeny zejména ve společnostech zabývajících se distribucí energií, ale i u významných zákazníků z oblasti statní správy a samosprávy v České republice i zahraničí.
  • Vývoj moderních JAVA EE aplikací
  • Komunikace s vývojovým týmem a projektovým manažerem

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost s programováním v jazyce Java
  • Zkušenost s implementací aplikační logiky v Java EE - SOA, RESTful Services, WebServices
  • Znalost SQL, výhodou zkušenosti s databázemi PostgreSQL, Oracle
  • Výhodou zkušenosti v oblasti GIS
  • Komunikativní znalost AJ
  • Schopnost týmové spolupráce, samostatnost, proklientský přístup, motivace k dalšímu odbornému rozvoji, otevřenost vůči novým technologiím
  • Flexibilita

Nabízíme:

  • Zajímavou a zodpovědnou práci na dlouhodobé bázi
  • Zázemí stabilní a silné společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Širokou škálu firemních školení
  • Příležitost pro vlastní odborný rozvoj
  • Odpovídající finanční ohodnocení a široké spektrum benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, výuka cizích jazyků, penzijní připojištění, sportovní aktivity, slevy na telefonní paušály, vzdělávací kurzy, atd.)
  • Nástup je možný ihned
  • Lokalita: Brno / Polička / Žďár nad Sázavou/ Hodonín

Kontakt

Asseco Central Europe, a.s.
Andrea Fialová
Powered by LMC

A co víc

Společnost Asseco Central Europe je silným regionálním softwarovým centrem pro střední Evropu v oblasti poskytování IT služeb a produktů s vysokou přidanou hodnotou pro všechny segmenty.
Obchodní nabídka společnosti Asseco Central Europe se skládá z korporátních služeb a produktových skupin, které jsou základem pro inovativní, přínosná a dostupná řešení odrážející specifické potřeby zákazníků.
Asseco Central Europe má k dispozici výkonný tým špičkových odborníků, kterých dle potřeby neustále doplňuje. Vzhledem na zaměření společnosti tvoří největší skupinu IT specialisti, programátoři a analytici.