Kariéra

Pracovní nabídka

Kariéra » Pracovní nabídka

Senior Web Developer - Žďár/Sázavou

V současné době hledáme zkušené, dynamické a proaktivní vývojáře vlastních produktů v oblastech Geografických informačních systémů (GIS) a Enterprise Asset Management (EAM). Naše produkty jsou využívány zákazníky v řadě zemí, zejména v Německu, Švýcarsku, na Slovensku a v Polsku.

Náplň práce:

  • Práce v týmu na vývoji produktů
  • Zavádění nových technologií do vývoje
  • Vývoj webových řešení pro české i zahraniční zákazníky (Německo, Švýcarsko, Polsko aj.)

Požadujeme:

  • 5 let praxe v oblasti vývoje webových aplikací
  • Výbornou znalost HTML5, CSS3, JavaScript a Web Components nebo některého z JavaScript MV* frameworků
  • Výhodou je znalost Java EE, Spring Framework, Liferay Portal, práce z databází
  • Zkušenosti s návrhem GUI
  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
  • Komunikativní znalost AJ
  • Schopnost týmové spolupráce, samostatnost, prozákaznický přístup, motivace k dalšímu odbornému rozvoji, otevřenost novým technologiím

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci na dlouhodobé bázi
  • zázemí stabilní a silné společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • širokou škálu firemních školení
  • příležitost pro vlastní odborný rozvoj
  • odpovídající finanční ohodnocení a široké spektrum benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, výuka cizích jazyků, penzijní připojištění, sportovní aktivity, slevy na telefonní paušály, vzdělávací kurzy, atd.)
  • nástup je možný ihned
  • lokalita: Brno / Polička / Žďár nad Sázavou / Hodonín/Hradec Králové

Kontakt

Asseco Central Europe, a.s.
Andrea Fialová
Powered by LMC

A co víc

Společnost Asseco Central Europe je silným regionálním softwarovým centrem pro střední Evropu v oblasti poskytování IT služeb a produktů s vysokou přidanou hodnotou pro všechny segmenty.
Obchodní nabídka společnosti Asseco Central Europe se skládá z korporátních služeb a produktových skupin, které jsou základem pro inovativní, přínosná a dostupná řešení odrážející specifické potřeby zákazníků.
Asseco Central Europe má k dispozici výkonný tým špičkových odborníků, kterých dle potřeby neustále doplňuje. Vzhledem na zaměření společnosti tvoří největší skupinu IT specialisti, programátoři a analytici.