Kariéra

Pracovní nabídka

Kariéra » Pracovní nabídka

Naše společnost, Asseco Central Europe (Asseco CE), je jedním z nejsilnějších softwarových domů ve střední a východní Evropě. Skupina Asseco CE operuje v sedmi zemích střední Evropy: Slovensko, Česká republika, Německo, Rakousko, Švýcarsko, Maďarsko a Polsko. Patří mezi nejvýznamnější poskytovatele komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií. Realizujeme náročné projekty jak pro komerční sféru, tak pro státní správu a samosprávu. Jsme součástí mezinárodní skupiny Asseco (Asseco Group), která působí ve více než 50 zemích světa a zaměstnává více než 24 000 lidí.

Senior Analytik - různé lokality

Náplň práce

• Konzultace se zákazníkem
• Identifikace požadavků klíčových uživatelů zákazníka na změny v procesech a aplikacích
• Analýza dopadů na stávající procesy a aplikace ve svěřených oblastech
• Vytváření analytických modelů (model požadavků, procesní model, funkční model, datový model)
• Návrh řešení
• Příprava zadání pro vývojáře
• Analytická podpora ověřování kvality vyvíjeného software
• Komunikace s ostatními členy týmu
• Tvorba příslušné dokumentace

Požadujeme

• Minimálně 3 roky praktická zkušenost s analýzou a návrhem řešení
• Vysokoškolské vzdělání
• Znalost jazyka UML a CASE nástrojů (ideálně Enterprise Architect)
• Praktická znalost postupů při analýze SW
• Znalost SQL a základy algoritmizace
• Všeobecné znalosti a přehled v oboru IT
• Analytické myšlení, systematické, logické uvažování
• Výborné komunikační a prezentační schopnosti

Nabízíme

• Zajímavou a zodpovědnou práci na dlouhodobé bázi
• Práci na zajímavých a prestižních projektech ve veřejné správě v ČR a SK
• Zázemí stabilní a silné společnosti
• Mladý kolektiv
• Příjemné pracovní prostředí
• Širokou škálu firemních školení
• Příležitost pro vlastní odborný rozvoj
• Odpovídající finanční ohodnocení a široké spektrum benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, výuka cizích jazyků, penzijní připojištění, sportovní aktivity, slevy na telefonní paušály, vzdělávací kurzy, atd.)
• Nástup je možný ihned
• Práci je možné vykonávat pouze na plný úvazek
• Práci není možné vykonávat při studiu
• Lokality: Brno, Žďár nad Sázavou, Hodonín, Havlíčkův Brod, Hradec Králové

Kontakt

Asseco Central Europe, a.s.
Andrea Fialová
Powered by LMC

A co víc

Společnost Asseco Central Europe je silným regionálním softwarovým centrem pro střední Evropu v oblasti poskytování IT služeb a produktů s vysokou přidanou hodnotou pro všechny segmenty.
Obchodní nabídka společnosti Asseco Central Europe se skládá z korporátních služeb a produktových skupin, které jsou základem pro inovativní, přínosná a dostupná řešení odrážející specifické potřeby zákazníků.
Asseco Central Europe má k dispozici výkonný tým špičkových odborníků, kterých dle potřeby neustále doplňuje. Vzhledem na zaměření společnosti tvoří největší skupinu IT specialisti, programátoři a analytici.