Kariéra

Pracovní nabídka

Kariéra » Pracovní nabídka

IT Analytik - Senior

Náplň práce:

  • Sběr, specifikace a analýza požadavků zákazníka
  • Tvorba analytické dokumentace a výstupů pro zákazníka a zadání pro vývoj
  • Analýza dát (SQL dotazy) a analýza existujících datových modelů
  • Návrh procesů/algoritmů pro transformace dat
  • Komunikace s vývojovým týmem, participace na interním testování
  • Aktivní komunikace se zákazníkem, i na mezinárodních projektech
  • Prezentace a obhajoba řešení

Požadujeme:

  • Znalost UML
  • Alespoň 5 let zkušeností v oblasti analýzy a návrhu analytických modelů (use case model, class model, data model apod.) a přípravy zadání pro vývoj
  • Znalost SQL jazyka, praxe v práci s databázemi výhodou
  • Znalost AJ slovem i písmem minimálně na úrovni Intermediate, znalost NJ výhodou
  • Výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • Analytické myšlení, rozhodnost, organizační dovednosti
  • Proaktivní přístup, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce
  • Zkušenosti z oblasti GIS výhodou
  • VŠ vzdělání, případně SŠ a delší praxi
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci na dlouhodobé bázi
  • zázemí stabilní a silné společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • širokou škálu firemních školení
  • příležitost pro vlastní odborný rozvoj
  • odpovídající finanční ohodnocení a široké spektrum benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, výuka cizích jazyků, penzijní připojištění, sportovní aktivity, slevy na telefonní paušály, vzdělávací kurzy, atd.)
  • nástup je možný ihned
  • lokalita: Brno/Hodonín/Žďár nad Sázavou/Polička

Místo pracoviště:

  • Brno

Kontakt

Asseco Central Europe, a.s.
Andrea Fialová
Powered by LMC

A co víc

Společnost Asseco Central Europe je silným regionálním softwarovým centrem pro střední Evropu v oblasti poskytování IT služeb a produktů s vysokou přidanou hodnotou pro všechny segmenty.
Obchodní nabídka společnosti Asseco Central Europe se skládá z korporátních služeb a produktových skupin, které jsou základem pro inovativní, přínosná a dostupná řešení odrážející specifické potřeby zákazníků.
Asseco Central Europe má k dispozici výkonný tým špičkových odborníků, kterých dle potřeby neustále doplňuje. Vzhledem na zaměření společnosti tvoří největší skupinu IT specialisti, programátoři a analytici.