Kariéra

Pracovní nabídka

Kariéra » Pracovní nabídka

Senior Analytik - GIS

Náplň práce

  • Konzultace se zákazníkem
  • Identifikace požadavků klíčových uživatelů zákazníka na změny v procesech a aplikacích
  • Analýza dopadů na stávající procesy a aplikace ve svěřených oblastech
  • Vytváření analytických modelů (model požadavků, procesní model, funkční model, datový model)
  • Návrh řešení
  • Příprava zadání pro vývojáře
  • Analytická podpora ověřování kvality vyvíjeného software
  • Komunikace s ostatními členy týmu
  • Tvorba příslušné dokumentace

Požadujeme

  • Minimálně 3 roky praktická zkušenost s analýzou a návrhem řešení
  • Znalost problematiky plánování a řízení investiční výstavby inženýrských sítí (plyn, voda, elektro, telekomunikace, teplo aj.), dopravních cest, vodních toků apod.
  • Znalost problematiky řízení prací při správě rozsáhlého majetku, jako jsou inženýrské sítě (plyn, voda, elektro, telekomunikace, teplo aj.)
  • Vysokoškolské vzdělání
  • Znalost jazyka UML
  • Praktická znalost postupů při analýze SW
  • Znalost SQL a základy algoritmizace
  • Všeobecné znalosti a přehled v oboru IT
  • Analytické myšlení, systematické, logické uvažování
  • Výborné komunikační a prezentační schopnosti

Nabízíme

  • Zajímavou a zodpovědnou práci na dlouhodobé bázi
  • Zázemí stabilní a silné společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Širokou škálu firemních školení
  • Příležitost pro vlastní odborný rozvoj
  • Odpovídající finanční ohodnocení a široké spektrum benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, výuka cizích jazyků, penzijní připojištění, sportovní aktivity, slevy na telefonní paušály, vzdělávací kurzy, atd.)
  • Nástup je možný ihned
  • Práci je možné vykonávat pouze na plný úvazek
  • Lokalita: Brno, Žďár nad Sázavou, Polička

Kontakt

Asseco Central Europe, a.s.
Andrea Fialová
Powered by LMC

A co víc

Společnost Asseco Central Europe je silným regionálním softwarovým centrem pro střední Evropu v oblasti poskytování IT služeb a produktů s vysokou přidanou hodnotou pro všechny segmenty.
Obchodní nabídka společnosti Asseco Central Europe se skládá z korporátních služeb a produktových skupin, které jsou základem pro inovativní, přínosná a dostupná řešení odrážející specifické potřeby zákazníků.
Asseco Central Europe má k dispozici výkonný tým špičkových odborníků, kterých dle potřeby neustále doplňuje. Vzhledem na zaměření společnosti tvoří největší skupinu IT specialisti, programátoři a analytici.