Kariéra

Pracovní nabídka

Kariéra » Pracovní nabídka

Společnost Asseco Central Europe (Asseco CE) patří mezi nejsilnější softwarové domy ve střední a východní Evropě. Působí v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Německu, Rakousku, Švýcarsku a Polsku. Součástí sku¬piny Asseco CE jsou i další firmy s IT zaměřením. Společnost realizuje náročné projekty pro komerční sféru, státní správu a samosprávu, postavené na dlouholetých zkušenostech s rozsáhlými projekty softwarových řešení na míru. Asseco CE klade silný důraz na podporu strategických záměrů svých klientů. Společnost je součástí mezinárodní skupiny Asseco (Asseco Group), která působí ve více než 50 zemích světa a zaměstnává více než 24 000 lidí.

Senior Analytik - GIS

Náplň práce

  • Konzultace se zákazníkem
  • Identifikace požadavků klíčových uživatelů zákazníka na změny v procesech a aplikacích
  • Analýza dopadů na stávající procesy a aplikace ve svěřených oblastech
  • Vytváření analytických modelů (model požadavků, procesní model, funkční model, datový model)
  • Návrh řešení
  • Příprava zadání pro vývojáře
  • Analytická podpora ověřování kvality vyvíjeného software
  • Komunikace s ostatními členy týmu
  • Tvorba příslušné dokumentace

Požadujeme

  • Minimálně 3 roky praktická zkušenost s analýzou a návrhem řešení
  • Znalost problematiky plánování a řízení investiční výstavby inženýrských sítí (plyn, voda, elektro, telekomunikace, teplo aj.), dopravních cest, vodních toků apod.
  • Znalost problematiky řízení prací při správě rozsáhlého majetku, jako jsou inženýrské sítě (plyn, voda, elektro, telekomunikace, teplo aj.)
  • Vysokoškolské vzdělání
  • Znalost jazyka UML
  • Praktická znalost postupů při analýze SW
  • Znalost SQL a základy algoritmizace
  • Všeobecné znalosti a přehled v oboru IT
  • Analytické myšlení, systematické, logické uvažování
  • Výborné komunikační a prezentační schopnosti

Nabízíme

  • Zajímavou a zodpovědnou práci na dlouhodobé bázi
  • Zázemí stabilní a silné společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Širokou škálu firemních školení
  • Příležitost pro vlastní odborný rozvoj
  • Odpovídající finanční ohodnocení a široké spektrum benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, výuka cizích jazyků, penzijní připojištění, sportovní aktivity, slevy na telefonní paušály, vzdělávací kurzy, atd.)
  • Nástup je možný ihned
  • Práci je možné vykonávat pouze na plný úvazek
  • Lokalita: Brno, Žďár nad Sázavou, Polička

Kontakt

Asseco Central Europe, a.s.
Andrea Fialová
Powered by LMC

A co víc

Společnost Asseco Central Europe je silným regionálním softwarovým centrem pro střední Evropu v oblasti poskytování IT služeb a produktů s vysokou přidanou hodnotou pro všechny segmenty.
Obchodní nabídka společnosti Asseco Central Europe se skládá z korporátních služeb a produktových skupin, které jsou základem pro inovativní, přínosná a dostupná řešení odrážející specifické potřeby zákazníků.
Asseco Central Europe má k dispozici výkonný tým špičkových odborníků, kterých dle potřeby neustále doplňuje. Vzhledem na zaměření společnosti tvoří největší skupinu IT specialisti, programátoři a analytici.