Kariéra

Pracovní nabídka

Kariéra » Pracovní nabídka

Naše společnost, Asseco Central Europe (Asseco CE), je jedním z nejsilnějších softwarových domů ve střední a východní Evropě. Skupina Asseco CE operuje v sedmi zemích střední Evropy: Slovensko, Česká republika, Německo, Rakousko, Švýcarsko, Maďarsko a Polsko. Patří mezi nejvýznamnější poskytovatele komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií. Realizujeme náročné projekty jak pro komerční sféru, tak pro státní správu a samosprávu. Jsme součástí mezinárodní skupiny Asseco (Asseco Group), která působí ve více než 50 zemích světa a zaměstnává více než 24 000 lidí.

Enterprise Architect

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání se zaměřením na oblast ICT nebo dlouhodobá praxe v ICT (>5 let)
  • Široký přehled o aktuálních technologiích, přístupech a trendech ICT zejména v oblasti vývoje databázových aplikací s web klientem
  • Dobrá orientace v HW a síťové infrastruktuře
  • Schopnost efektivní komunikace se specializovanými týmy analytiků, vývojářů, infrastrukturních specialistů
  • Zkušenost s návrhem komplexních řešení včetně systémové integrace
  • Několikaletá praxe na podobné pozici s prokazatelnými výsledky
  • Výborné prezentační a komunikační schopnosti

Náplň práce:

  • Analýza požadavků zákazníka
  • Návrh koncepce řešení se zaměřením na enterprise architekturu
  • Účast na zpracování a koordinaci technické části nabídek řešení
  • Zodpovědnost za realizovatelnost a funkčnost architektury navrženého řešení
  • Dohled nad implementací řešení

Výhodou:

  • Zkušenosti se zakázkami a projekty většího rozsahu
  • Znalost řešení, prostředí a specifik projektů ve státní správě
  • Předchozí programátorská praxe
  • Znalost platformy a komponent JEE
  • Znalost procesů životního cyklu vývoje aplikací
  • Znalost SOA, BPEL integračních technologií

Nabízíme:

  • Zajímavou a zodpovědnou práci na dlouhodobé bázi
  • Zázemí stabilní a silné společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Širokou škálu firemních školení
  • Příležitost pro vlastní odborný rozvoj
  • Odpovídající finanční ohodnocení a široké spektrum benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, výuka cizích jazyků, penzijní připojištění, sportovní aktivity atd.)
  • Nástup ideálně ihned
  • Lokalita: Praha, Hradec Králové

Kontakt

Asseco Central Europe, a.s.
Andrea Fialová
Powered by LMC

A co víc

Společnost Asseco Central Europe je silným regionálním softwarovým centrem pro střední Evropu v oblasti poskytování IT služeb a produktů s vysokou přidanou hodnotou pro všechny segmenty.
Obchodní nabídka společnosti Asseco Central Europe se skládá z korporátních služeb a produktových skupin, které jsou základem pro inovativní, přínosná a dostupná řešení odrážející specifické potřeby zákazníků.
Asseco Central Europe má k dispozici výkonný tým špičkových odborníků, kterých dle potřeby neustále doplňuje. Vzhledem na zaměření společnosti tvoří největší skupinu IT specialisti, programátoři a analytici.