Kariéra

Pracovní nabídka

Kariéra » Pracovní nabídka

Společnost Asseco Central Europe (Asseco CE) patří mezi nejsilnější softwarové domy ve střední a východní Evropě. Působí v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Německu, Rakousku, Švýcarsku a Polsku. Součástí sku¬piny Asseco CE jsou i další firmy s IT zaměřením. Společnost realizuje náročné projekty pro komerční sféru, státní správu a samosprávu, postavené na dlouholetých zkušenostech s rozsáhlými projekty softwarových řešení na míru. Asseco CE klade silný důraz na podporu strategických záměrů svých klientů. Společnost je součástí mezinárodní skupiny Asseco (Asseco Group), která působí ve více než 50 zemích světa a zaměstnává více než 24 000 lidí.

MS SQL DB Developer

Naše společnost, Asseco Central Europe (Asseco CE), je jedním z nejsilnějších softwarových domů ve střední a východní Evropě. Působí v České republice, Slovensku, Maďarsku a regionu DACH. Patří mezi nejvýznamnější poskytovatele komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií. Realizujeme náročné projekty jak pro komerční sféru, tak pro státní správu a samosprávu. Jsme součástí mezinárodní skupiny Asseco (Asseco Group), která působí ve více než 50 zemích světa a zaměstnává více než 21 000 lidí.

Náplň práce:

  • Vývoj datové vrstvy pro MS SQL
  • Komunikace s analytiky a realizace požadavků
  • Vývoj za použití agilních metodologií

Požadujeme:

  • VŠ / SŠ vzdělání technického směru
  • Znalost T-SQL
  • Schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost a aktivní přístup k práci
  • Chuť učit se novým věcem, motivace k dalšímu odbornému rozvoji, otevřenost novým technologiím
  • Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni čtení technické dokumentace

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní a silné společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Zodpovědnou práci
  • Odborný rozvoj
  • Odpovídající ohodnocení
  • Široké spektrum benefitů (penzijní připojištění, stravenky, výuka cizích jazyků, sportovní aktivity, sick days, 5 týdnů dovolené, vzdělávání a další)
  • lokalita: Celé území ČR, výhodou České Budějovice, Hradec Králové, Praha

Kontakt

Asseco Central Europe, a.s.
Andrea Fialová
Powered by LMC

A co víc

Společnost Asseco Central Europe je silným regionálním softwarovým centrem pro střední Evropu v oblasti poskytování IT služeb a produktů s vysokou přidanou hodnotou pro všechny segmenty.
Obchodní nabídka společnosti Asseco Central Europe se skládá z korporátních služeb a produktových skupin, které jsou základem pro inovativní, přínosná a dostupná řešení odrážející specifické potřeby zákazníků.
Asseco Central Europe má k dispozici výkonný tým špičkových odborníků, kterých dle potřeby neustále doplňuje. Vzhledem na zaměření společnosti tvoří největší skupinu IT specialisti, programátoři a analytici.