Kariéra

Pracovní nabídka

Kariéra » Pracovní nabídka

Business Development Manager / oblast Infrastruktura

Náplň práce:

• Vyhledávání a identifikace tržních příležitostí,
• Komunikace s klienty na denní bázi, zjišťování jejich potřeb,
• Pravidelné návštěvy klíčových i potenciálních zákazníků s cílem identifikovat jejich business problémy řešitelné poskytováním Infrastrukturních produktů a služeb, návrhy řešení,
• Definování vize a strategie rozvoje produktů a řešení, definování životního cyklu produktů a cenové politiky s cílem zvyšování přidané hodnoty produktů a řešení pro zákazníky,
• Definování funkčních i designových požadavků na produkt na základě sledování vývoje trhu a potřeb zákazníků. Spoluzodpovědnost za tvorbu obchodního plánu, komunikačních a marketingových strategií,
• Zajištění odborné podpory při prodeji svěřených produktů a služeb - vedení k správnému zacílení produktu, zajištění poskytování odborných rad a školení, součinnost na přípravě promočních materiálů a produktové dokumentace,
• Zajišťování prezentace produktů a služeb, obchodní a marketingová podpora partnerských společností,
• Komunikace a úzká spolupráce s infrastrukturním týmem, business konzultanty a partnery,
•Pravidelný reporting.

Požadujeme:

• Znalost AJ
• Praxe na obdobné pozici v oblasti IT min. 5 let podmínkou
• Zkušenosti z prodeje infrastrukturních produktů a služeb
• Znalost distribuce infrastrukturních produktů (vendor, distributor, partner, koncový zákazník)
• Schopnost přinášet vlastní vizi a přidanou hodnotu pro klienta
• Schopnost strategicky řídit vztah s klientem, předvídat jeho potřeby a udávat směr dalšímu vývoji
• Cílevědomost, vytrvalost, schopnost zaměření se na dlouhodobou koncepci
• Výborné komunikační dovednosti, inovativní myšlení, kreativita
• Analytické a organizační dovednosti
• Kritické myšlení
•„Tah na branku“
• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

• Zajímavou a zodpovědnou práci na dlouhodobé bázi
• Zázemí stabilní a silné společnosti
• Příjemné pracovní prostředí
• Příležitost pro vlastní odborný rozvoj
• Odpovídající finanční ohodnocení a široké spektrum benefitů
• Nástup dohodou
• Lokalita: Praha

Kontakt

Asseco Central Europe, a.s.
Natália Ogurčáková
Powered by LMC

A co víc

Společnost Asseco Central Europe je silným regionálním softwarovým centrem pro střední Evropu v oblasti poskytování IT služeb a produktů s vysokou přidanou hodnotou pro všechny segmenty.
Obchodní nabídka společnosti Asseco Central Europe se skládá z korporátních služeb a produktových skupin, které jsou základem pro inovativní, přínosná a dostupná řešení odrážející specifické potřeby zákazníků.
Asseco Central Europe má k dispozici výkonný tým špičkových odborníků, kterých dle potřeby neustále doplňuje. Vzhledem na zaměření společnosti tvoří největší skupinu IT specialisti, programátoři a analytici.